Güvenebileceğiniz Profesyonel Bakımla Tanışın

Dr. Gökçe Haspolat

Kliniğimiz 100% hasta memnuniyeti ile medikal estetiğin güvenli ve etkili olabileceğini kanıtlamıştır. Tecrübeli ekibimiz hastalarla sürekli iletişimde kalarak onların uygulamalara olan memnuniyetlerinin güvenle pekiştirilmesini sağlamaktadır.

Askı Uygulamaları

Ameliyatsız yüz germe olarak da bilinen askı uygulaması yüz sarkmalarında, kaş kaldırma, badem göz, çene kontürü belirginleştirme ve boyun bölgesinde etkili bir yöntemdir.

Dolgu Uygulamaları

Yüz bölgesine yapılan dolgular kaybolan hacmi ve nemi geri kazandırır. Yüze dolgu işlemleri sadece yaşlanma karşıtı olarak değil anatomik olarak yüz ile uyumsuz bölgeleri tamamlamak için genç yaşlarda da yapılabilir.

Cilt Analizi

Cilt analizi tedaviye başlamadan önce rutin olarak yapılan bir işlemdir. Cilt tipi (kuru, yağlı, karma), akne, siyah nokta, yaşlanma, güneş hasarı, nem oranı analiz edilerek tedaviye karar verilir.

Plexr

Göz kapağı ameliyatı istemeyen kişiler için etkili bir tedavi yöntemidir. Bu cihaz ile göz kapakları sarkmasının giderilmesinde ameliyatsız ve dikişsiz tedavi imkanı sağlar.

Cilt Gençleştirme

Cilt yenileme uygulamaları, altındaki daha sağlıklı görünen cildi ortaya çıkarmak ve yeni, sağlıklı cilt hücresi büyümesini teşvik etmek için cildin en hasarlı dış katmanlarını çıkararak daha genç ve güzel bir cildi onarmaya yardımcı olur.

Bölgesel İncelme

Teknolojik cihazlar ile uygulanan incelme zayıflama yöntemidir. Göbek, kol, bacak, basen gibi yağ depolanması nedeni ile oluşan fazla kiloların bulunduğu bölgeye uygulanmaktadır.

Cilt Bakımı

Cilt tipine uygun düzenli olarak bakımların yapılması zamanla ve yaşam koşullarıyla birlikte meydana gelebilecek kırışıklık, sarkma, leke, akne gibi sorunların oluşmasını engellemek açısından önemlidir.

İnsanlar Ne Diyor

Referanslar

Gökçe hocam askılamada dünyadaki doktorların eğitmeni. Çok severek takip ediyorum yurtdışında bir sürü kongrede konuşmacı oluyor. Böyle gurur duyduğum birine bu yıl ben de askılama yaptırabildim kendisini tanıdığım için çok mutluyum.

Neriman D****

İp ile yüz askılama teknolojisini, tecrübeli ve yetenekli bir uzmana yaptırmak çok önemli bence. Bu işlem için ben Gökçe Haspolat’ı seçtim. Size de aynısını yapmanızı tavsiye ediyorum. Sonuçlarım harika oldu.

Hilal E*******

Gökçe Haspolat’a Rus tekniği ile dudak dolgusu için gittim. En büyük korkum Ördek gibi olmasıydı bana kendi eski halini gösterdi. Ondan sonra rahatladım zaten. İki aşamada yaptığı için günlük hayatım hiç etkilenmedi. dudaklarıma herkes bayılıyor.

Sema K***