JETPEEL

JEETPEL

Jetpeel Uygulaması Nedir?

Özel tasarlanmış başlığı sayesinde, yüksek basınç ve havayla beraber vitamin ve destekleyici maddelerin deri altına iletilmesini sağlayan iğnesiz mezoterapi yöntemidir. Ölü cilt hücrelerini ve toksinleri ciltten uzaklaştırırken cilt yüzeyinde peeling etkisi yaratarak cildin bakımını ve yenilenmesini sağlar. Yapılan ilk seanstan sonra gözle görülür bir şekilde ciltte ton açılımı görülür. Cilt ışıltılı ve yumuşak bir hale gelir ve bakımlı olur.

Jetpeel cilt bakımı teknolojisi güvenli bir şekilde uygulanan peeling işlemidir. Cilde hem masaj yapar hem de cildin ihtiyacı olan en alt katmana kadar vitamin ve mineral geçişini hızlandırır. Bunun yanında kapalı gözenekleri temizler, ölü derinin atılmasını sağlar.

Jetpeel Nasıl Uygulanır? 

Cilt temizleme işlemi sonrası yüz bölgesindeki lenf sistemi basınçlı püskürtme ile rahatlatılır. İkinci aşamada ise, glikolik asit kullanılarak peeling etkisi yaratılır. Üçüncü aşamada asit ciltten uzaklaştırılır. Cilt ihtiyacına göre önerilen solüsyonlar ile nem, vitamin takviyesi cilt altına iletilmiş olur.

Jetpeel Cilt Bakımı Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanabilir?

Yüz, boyun, el, ayak, dekolte bölgesinde ve göğüslerde kullanılabilir. İnce çizgilerde, tıkalı gözeneklerin temizlenmesinde, sivilce, siyah nokta ve akne temizliğinde, yara izlerinde, cilt lekelerinde, yüzde bulunan lenf drenajı etkisi sonucunda kan dolaşımını hızlandırmada ve açık gözeneklerin sıkı hale gelmesinde etkilidir.

Jetpeel Cilt Bakımı Faydaları Nelerdir?

  • Yaşlanma etkilerini ortadan kaldırarak pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde kavuş
  • Cildin nemli olmasını sağladığı gibi cilt lekelerini ve sivilceleri yok eder.
  • Cilt derinlemesine temizlenir.
  • Cildin ihtiyacı olan vitamin, mineral ve takviyeler deri altına hızlı bir şekilde aktarılır.
  • Cildi canlandırdığı gibi sıkılaşmasını sağlar.

Jetpeel Kaç Seans Yapılır ve Seans Aralıkları Nelerdir?

Haftada bir 4 seans peş peşe öneriyoruz. Cilt ihtiyacına göre seanslar ayda bir devam edilebilir.

Uygulama Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

İşlem günü makyaj yapılmamalıdır. İşlem sonrası güneş kremi kullanılmalıdır. Solaryuma girilmemelidir. Yüz bölgesine Lazer epilasyon işlemi uzmanın önerdiği zaman aralığında yapılmalıdır.

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım.

Error: Contact form not found.

17 Yıllık Deneyim