Son zamanda sosyal medya filtrelerinde sıkça jawline belirginleştiren filtreler daha popüler olmuştur. Çünkü jawline dediğimiz çene hattının belirginleşmesi gıdının kaybolması ve yüzün keskinleşmesi ile kadın erkek fark etmeksizin çekiciliği arttıran bir işlemdir.

Doğuştan gelen çenenin geride olması ya da gelişme çağındaki bazı sorunlar, ortodontik problemler bu hattın keskinliğinde kaybolmaya sebep olablir. Gıdı ve yanakta meydana gelen sarkma da jawline hattının daha silik olmasına sebep olabilir.

Bu yüzden önce sebebi belirlemek önemlidir. O sebebe yönelik de sarkma varsa ip askı ile toparlanır, hacim azlığı varsa da dolgu uygulaması yapılabilir.

Uygulamada kaç ip kullanılacağı ya da kaç enjektör dolgu gerekeceği kişinin anatomik yapısının muayenesinden sonra belirlenebilir. Önemli olan altın orana uygun bir sonuç ortaya çıkarmaktır.

Bu uygulama için uygun bir aday olup olmadığınızı merak ediyorsanız karşıdan ve yan profilden çekilmiş fotoğrafınızı 0 532 330 0 331 ‘ whatsapp üzerinden gönderirseniz daha detaylı bilgi alabilirsiniz.