Hakkımızda

Hakkımızda

Kurulduğumuz günden bugüne hastalarımızın doğal güzelliklerini medikal estetik uygulamaları ile ön plana çıkararak çekici bir gönüme kavuşmalarını ve yaşlanma belirtilerini sağlıklı bir şekilde geciktirerek kendilerini daha mutlu hissetmelerini hedefliyoruz. Doğal güzelliğin sürdürebilirliğinden ve hastalarımızın güveninden ödün vermeden her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.

Dr. Gökçe Haspolat Hakkında

17 Yıllık Deneyim

 

Dr. Gökçe Haspolat 2005’de Tıp fakültesinden mezun olmuştur. Ardından İngiltere’de Dr. Xaiver Goodarzian’da medikal estetik üzerine eğitim almıştır. Sağlık Bakanlığı Onaylı Mezoterapi Sertifikasına sahiptir. 2022 yılında İtalya’da bir üniversitede medikal estetik alanında master derecesi almıştır.

Nişantaşı’nda kendi muayenehanesinde mezoterapi uygulamaları için hizmet vermektedir. Ayrıca KAHEV (Kadın Hekimler Eğitim Destek Vakfı) Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görevine devam etmektedir.

info@gokcehaspolat.com

Kısa Sürede Doğal ve Sağlıklı Bir Estetik Görünüme Kavuşmanız İçin Buradayız

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

1

Uluslararası Tecrübe

Dr. Gökçe Haspolat, 17 yıllık bir tecrübe ile cilt bakımı ve ameliyatsız estetik uygulamaları konusunda yurtiçinden ve yurtdışında gelen çok sayıda hastaya başarıyla hizmet veriyor. Ayrıca hem Türkiye’de hem yurtdışında medikal estetik uygulamaları alanında eğitimler de vermektedir.

2

Binlerce Memnun Hasta

Kliniğimiz 100% hasta memnuniyeti ile medikal estetiğin güvenli ve etkili olabileceğini kanıtlamıştır. Tecrübeli ekibimiz hastalarla sürekli iletişimde kalarak onların uygulamalara olan memnuniyetlerinin güvenle pekiştirilmesini sağlamaktadır.

3

 İleri Teknoloji Ekipmanlar ve Güvenilir Malzemeler

Kaliteli hizmeti benimsemiş kliniğimiz, bugünkü teknolojinin geldiği nokta itibari ile sektördeki yenilere öncülük etmektedir. Tüm uygulamalarımızı steril ve temiz koşullarda, modern ve kaliteli ekipmanlarla ve güvenilir malzemelerle gerçekleştiriyoruz.